Skip to main content
SAIL BREAK

Üyelik Buluşması’nda Bir Araya Geldik

Vira Ailesi’ne yeni katılan üyeleri ve eski üyelerimizi bir araya getiren Vira Üyelik Buluşması, 21 Aralık 2015’te Point Hotel – Barbaros’ta gerçekleştirildi. Vira’dan yelken – kürek eğitimi alan kursiyerlerimiz, teknik servis veya kiralama hizmeti alan üyelerimiz ve Delphia Yachts sahiplerden oluşan 300’ü aşkın davetlinin katıldığı gecemiz; Parçalı Bulutlu Grubu’nun konseri ile başladı.

Korunma İhtiyacındaki Çocuklarla Yelken & Kürek

Yeni üyelerimize sertifikaları ve üyelik kartları takdim edilirken, Koruncuk Vakfı Genel Müdür Sn. Ayşe Güveniş “her çocuk anne sevgisiyle ve güveniyle büyümeli” amacıyla önemli çalışmalara imza atan vakfın faaliyetleri hakkında bilgi veren bir konuşma da yaptı. Korunma ihtiyacındaki çocuklar için Mayıs’ta düzenleyeceğimiz yelken & kürek etkinliğimizin tanıtımının da yapıldığı gecede; Parçalı Bulutlu’nun ikinci sahnesi ve her zamanki etkileyici performansları ile eğlencenin seviyesi yükseldi.

borajet-logo

Ulaşım Sponsorumuz Borajet
After Party ile başlayan SAIL BREAK lansmanında; ulaşım sponsoru olan Borajet’in özel stantında FlyBorajet / Avantaj Kartı hakkında bilgi verildi.

alcoholoco


After Party’nin yıldızı Alcoholoco

Ömer Güler’in DJ seti başındaki performansı eşliğinde Alcoholoco’nun harika kokteyleri ve muhteşem ekibi After Party’ye damgasını vurdu.

Teşekkürler
Etkinliğimizin ev sahipliğini yapan Point Hotel – Barbaros ekibine, önemli destekleri için Sn. Ural Aküzüm’e, Parçalı Bulutlu’ya, B-Trimers ömer Güler’e, Sn. İlber Gündüz’e, Playback Music ve Sn. Murat Yıldız’a, kusursuz sunumu için Sn. Boğaçhan Karatepe’ye, büyük emekleri ve özverileri için Koruncuk Vakfı Genel Müdürü Sn. Ayşe Güveniş’e ve etkinlikte görev alan Vira Yatçılık Ailesi’ne teşekkürü bir borç biliriz.

Sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere..

Vira Yatçılık / Delphia Yachts – Türkiye


Facebook Fotoğraf Albümü >>>

Leave a Reply

15 - 21 Haziran
- Kurban Bayramı -

MONTENEGRO ROTASI'nda EK İNDİRİM!

Geçerli indirimli fiyatımızın üzerine
özel ek indirim ve avantajlar sunuyoruz.

Detayları öğrenmek ve kampanyadan yararlanmak
için hemen talep gönderin, size ulaşalım!