Skip to main content
SAIL BREAK

SAIL BREAK – Mallorca & Ibiza’13

SAIL BREAK IBİZA – MALLORCA 2013 TAMAMLANDI!

VİRA YATÇILIK IBİZA – MALLORCA YELKEN GEZİSİ TAMAMLANDI. 5-14 TEMMUZ 2013 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN  ETKİNLİK; ROTASI, EĞLENCELERİ VE ÖNEMLİ YELKEN TECRÜBELERİ İLE KEYİFLE SON BULDU.

EKİPLERİN BARSELONA UÇUSU İLE BAŞLAYAN ETKİNLİK, GÜZEL BİR BARSELONA AKŞAMI ARDINDAN KONAKLAMA SONRASINDA MALLORCA UÇUSU İLE DEVAM ETTİ.

6 TEMMUZ GÜNÜ TEKNELERİNE YERLEŞEN EKİPLER İLK GECE MARİNA NAVİERA BALEAR’DA KONAKLADI. 7 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ KAHVALTI ARDINDAN SEYRE BAŞLAYAN EKİPLER MALLORCA’NIN KUZEY BATISINDA YER ALAN PEGUERA / CALA FORNELLS’E DEMİRLEYİP, BİRBİRLERİNİN ÜZERİNE ABORDA OLARAK GECELEDİ.

PAZARTESİ GÜNÜ GÜN DOĞUMUYLA SEYRE BAŞLAYAN EKİPLER ÖĞLEDEN SONRA IBİZA’YA ULAŞTI. KEYİFLİ BİR SEYRİN ARDINDAN CALA LLONGA’YA VARAN EKİPLER GECEYİ DE BURADA GEÇİRDİ. SALI GÜNÜ IBİZA’NIN MERKEZİNDE YER ALAN MARİNA IBİZA MAGNA’YA GEÇEN EKİPLER GÜN BOYUNCA IBİZA’DA ZAMAN GEÇİRDİ VE GECE KEYİFLİ ETKİNLİKLERE KATILDI.

8 TEMMUZ ÇARŞAMBA GÜNÜ BEACH CLUB’LARI İLE ÜNLÜ PLAYA D’EN BOSSA’YA TEKNELERLE GEÇEN EKİPLER ARDINDAN IBİZA’NIN KUZEY DOĞUSUNDA YER ALAN CALA BOİX’A KEYİFLİ BİR YELKEN SEYRİ GERÇEKLEŞTİRDİ. KISA BİR YÜZME MOLASINDAN SONRA GECELEMEK İÇİN EKİPLER TEKRAR CALA LLONGA’YA YÖNELDİ.

HER HAFTA KALAMIŞ VİRA YATÇILIK İSKELESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN HAPPY HOUR ETKİNLİĞİMİZ İSE BU SEFER CALA LLONGA PLAJINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. PERŞEMBE GÜNÜ İSE SERBEST GÜN OLARAK KULLANILDI VE BAZI EKİPLER CALA LLONGA’DA KALMAYI TERCİH EDERKEN DİĞERLERİ IBİZA’NIN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNE GİDEREK GEZİYE DEVAM ETTİLER. EĞLENCEDEN DÖNEN EKİPLERİN DE KATILIMIYLA BERABER; 12 TEMMUZ GECE 02.00’DA SEYRE BAŞLAYAN EKİPLER ÖĞLEN MALLORCA’YA ULAŞTI. KISA BİR YÜZME MOLASI ARDINDAN EKİPLER SEYRE BAŞLADIKLARI NOKTA OLAN MARİNA NAVİERA BALEAR’DA TEKNELERİ TESLİM ETTİLER.

AYNI AKŞAM BARSELONA’YA UÇAN EKİPLER 2 GÜNLÜK KISA AMA KEYİFLİ BARSELONA TURUNDAN SONRA GEZİYİ TAMAMLADILAR.

Leave a Reply