Skip to main content
SAIL BREAK

IBIZA 2018, Rüya Gibi 7 Gün!

Fazla söze gerek yok; SAIL BREAK IBIZA, rüya gibi 7 gün!

IBIZA neden 5 yıldır SAIL BREAK’in en prestijli rotası olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Muhteşem doğasında, keyifli rüzgarları ile gün boyu yelken yaparak; akşamları ise yatlarda veya plajlarda düzenlenen “After Sail Party”lerle eğlenceye başlanılan, ardından Ibiza’nın tarifsiz gece hayatı ile sonraki güne uyanılan rüya gibi bir 7 gün..

Neler mi oldu?
Villa Mercedes’te düzenlenen briefing ile başlayan etkinlik, Cafe del Mar açığında tüm filonun günbatımını izlemesi ile devam etti. Savannah’ta düzenlenen Welcome Party ile ekipler etkinliğe sert bir giriş yaptı.

İkinci gün; Cala Codolara yelken seyri ile başladı… Burada oluşturulan raft ile After Sail Party başladı. Yatlar bu koyda gecelerken bazı ekipler Solomun + 1 etkinliği ile geceye devam etti.

Üçüncü gün, “Main Event” günüydü. Yatlar güzel bir yelken seyri ile Es Nautic Marina’ya yanaştıktan sonra servislerle Playa d’en Bossa’daki Ushuaia Hotel’de düzenlenen BIG by David Guetta etkinliği ile geceye başlayıp, IBIZA’nın kült partisi “Flower Power” ile günün ilk ışıklarına kadar eğlence devam etti.

Dördüncü gün yine bir SAIL BREAK klasiği olan Cala Benirras seyri ile başladı. 4 saat kadar süren seyir sonrasında ekipler Hippy koyu olarak anılan Cala Benirras’a demirledi. Burada karaya çıkan ekipler “Hippy Drums to Sunset Party”ye katıldı, Hippy Pazarı’nı gezdi ve dünyaca ünlü günbatımının keyfini çıkardı.

Beşinci günün sabahında yatlar, Sant Miguel’e demirledi. Burada verilen yüzme molası sonrası Es Nautic Marina’ya yelken seyri ile dönüş başladı. Marinaya bağlanan ekipler Ibiza Old Town, D’alt Vila turu yaptı ve buradan muhteşem Ibiza manzarası eşliğinde gün batımını izledi. Gece yine bir SAIL BREAK klasiği olan Tango Bar etkinliği ile son buldu.

Altın gün doyasıya yelken günüydü. Ekipler Sant Antony körfezinde hem kendi aralarında yarıştı hem de keyifle yelken yaptı. Geceleme için ise yine IBIZA’nın ünlü plajlarından biri olan Cala Bassa seçilmişti. Bu koya demirleyen yatlar burada gecelerken, ekipler Cala Bassa Beach Club’taki İspanyol Gecesi ile geceyi tamamladı.

Yedinci gün yani son gün, Cala Bassa Plajı’nda keyifle başladı. Öğleden sonra demir alan yatlar tekrar yelken seyriyle marinaya ulaştı. Son geceyi kimi ekipler yatlarda dinlenerek geçirirken kimileri de Ushuaia’daki DYSTOPIA etkinliğine katılarak geceye devam etti.

Sekizinci günün sabahında, SAIL BREAK IBIZA muhteşem anılarla son buldu!

Sırada
Şimdi sırada SAIL BREAK Göcek Winter var! 2019 yazında ise yine IBIZA’dayız! Bizi takip edin…

Leave a Reply