Skip to main content

SAIL BREAK 2024

ÖZEL FIRSATLAR ve İNDİRİMLER

2024 fırsatlarından faydalanmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz 🤗

Fırsat ayrıntıları formun altındadır ⛵

SAIL BREAK 2024

ÖZEL FIRSATLAR ve İNDİRİMLER FORMU

AYRINTILAR

 

NEDİR?

1- Erken Rezervasyon Dönemi / İndirimi

SAIL BREAK, geleneksel olarak belirlenen bir tarih aralığında ön ödemesini yaparak herhangi bir rotaya kayıt olan katılımcı için özel bir indirim yapar. Bu dönem SAIL BREAK IG hesabından ve Web Sayfası’ndan duyurulur.

 

2- Özel Ek İndirim

SAIL BREAK o sezona özel tanımlanan kurallar çerçevesinde katılımcılara ek indirim tanımlar. Bu indirim diğer indirimlerle birleştirilebilir ve kişiye özeldir.

 

2024 İNDİRİMLERİ

KİM?

2024 Ön Başvuru Formunu doldurmuş olan katılımcılara -duyurulacak Erken Rezervasyon Dönemi tarihleri içerisinde kayıt yapma koşulu ile- %20 + %5 indirim uygulanır. 

Erken Rezervasyon Dönemi içerisinde kayıt yapmayan katılımcılara ise %20’lik indirim uygulanmaz ancak Erken Rezervasyon dönemi tamamlanınca -varsa- sitede yayınlanan indirimlere ek %5’lik özel indirim, rezervasyon süreci tamamlanıncaya kadar sabit olarak uygulanır.

 

ÖNEMLİ (Kontenjan & Dönem & Fiyat Listesi)

Tüm indirimler belirli dönemlere bağlıdır. Bu dönem aralıkları SAIL BREAK IG hesabından ve Web Sayfası’ndan duyurulmaktadır. Döneme ek olarak; tüm indirimler kontenjanlarla sınırlıdır. Her indirim oranı belirli bir kişi sayısına göre hesaplanmaktadır. İlgili kontenjan tamamlandığında indirim oranı veya özel fiyat sona erer.

Diğer önemli bir konu ise katılım bedelleridir. Güncel fiyatlar www.sailbreak.org web sayfasında yayınlanmaktadır. Tüm indirim oranları burada yayınlanan güncel fiyatlar üzerinden uygulanır. 

 

Herkese iyi seyirler, iyi eğlenceler!

SAIL BREAK Organizasyon Komitesi