SAIL BREAK

Dünyanın en iyi lokasyonlarındaki eşsiz koylarda gün boyu yelken, her akşam yatlarda veya sahillerde düzenlenen “After Sail Party”ler… İster profesyonel yelkenci ol, ister hayatında hiç tekneye bile binmemiş biri… Herkes katılabilir. Yat filomuz, özel etkinliklerimiz ve partilerimiz seni bekliyor!

Vira Yatçılık, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Topraklarının ucu deniz olan bir ulusun sınırını; halkının kudret ve yeteneğinin sınırı belirler.” sözünü esas alarak 2005 yılında kurulmuştur. Amacımız; denizle “iç içe”, fakat bir o kadar da “uzak” olan ülkemizde; yelkenciliğin ve denizciliğin gelişmesine katkıda bulunmaktır

Delphia Yachts

İstanbul, merkezli olarak tüm Türkiye’de; yelken okulu, kürek kulübü, kiralama ve teknik servis hizmetleri veren Vira Yatçılık aynı zamanda dünyanın önde gelen yat üreticilerinden Delphia Yachts’ın da Türkiye distribütörüdür.

VİRA Yelken Okulu

8500’den fazla kişiyi yelkenle tanıştırmıştır. Onlarca “kursiyerimiz” dünya denizlerinde kendi tekneleriyle yelken yapmakta ve Vira Yatçılık bayrağını gururla dalgalandırmaktadır. Bünyesindeki üniversite ve şirket kulüpleri ile Vira, ülkemizin önde gelen yelken okulları arasında yer almaktadır.

SAIL BREAK Yelken Festivalleri

2005 yılında kurulan VİRA, 2009 Yılı’ndan beri de; yelkeni ve eğlenceyi bir araya getiren konsepti ile Marmaris, Göcek, Bodrum, İstanbul, Ibiza çıkışlı yat festivalleri düzenlemektedir.

KURUMSAL KATILIMCILARIMIZ